Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Baner
Typy wyścigów
Typ: Tor
Opis: Chyba wszyscy wiedzą o co w nim chodzi ale może napisze. Tor to wyścig polegający na przejechaniu kilku okrążeń trasy.
Typ: Drift
Opis: Polega na "ślizganiu" sie na zakrętach. Im większe będą poślizgi tym więcej zdobędziemy punktów.
Typ: Sprint
Opis: Aby ukończyć wyścig typu sprint trzeba przejechac określoną trasę.

Typ: Próba prędkości
Opis: Nowy typ wyścigu, który pojawił się po raz pierwszy w Carbonie. Na trasie znajduje się kilka (czasem może trochę więcej niż kilka) punktów kontrolnych. Na każdym z nich mierzona jest nasza prędkość. Jest ona zliczana. Aby wygrać musimy zdobyć najwięcej punktów.


Typ: Punkt kontrolny
Opis: Aby ukończyć wyścig takiego typu należy przebyć trasę podzieloną na kilka części. Po każdej części dodawany jest czas. Musimy dotrzeć do mety w czasie.
Typ: Próba prędkości
Opis: Kanion to nowy typ wyścigu nie występujący jeszcze w poprzednich częściach NFS. Jest to wyścig dwuetapowy, w pierwszym etapie przecwnik jedzie przed nami, a my musimy jechać jak najbliżej jego zderzaka, ponieważ to ile zdobędziemy punktów zależy od tej odległości. W drugim etapie my jedziemy z przodu, a ilość punktów się zmiejsza coraz szybciej wraz z odległością.

Typ: Eliminacje z pościgiem
Opis: (brak)

Typ: Znacznik pościgu
Opis: (brak)
Copyright © 2008 nfscsite.cba.pl
Statystyki strony prowadzi: